اهم فعالیت های

شرکت مهندسین مشاور "نوآوران علوم مکانی"
 • توسعه پایدار

  توسعه پایدار تغییری است در استفاده از منابع، هدایت سرمایه گذاری‌ها، سمت گیری توسعه فناوری و تغییری نهادی است که با نیازهای حال و آینده سازگار باشد. توسعه پایدار جنبه‌ای از توسعه انسانی و در ارتباط با محیط زیست و نسل‌های آینده است.

  بیشتر بدانید ...

 • هاب GIS‌ ایران

  یکی از برنامه های آتی شرکت نوآوران علوم مکانی ایجاد یک هاب GIS‌ی با کمک متخصصین و صاحب نظرات در این حوزه می باشد. هاب GIS‌ را شاید یک رویاء برای اساتید، محققین،‌دانشجویان، مدیران و برنامه ریزانی که به نوعی با داده های مکانی سر و کار دارند باشد.

  بیشتر بدانید ...

 • آمایش سرزمین

  از مسائل مهم و کلیدی که در کنار برنامه‌ریزی‌های کلان و بخشی باید مستقلاً به آن پرداخت، «برنامه‌ریزی آمایش سرزمین» و «برنامه‌ریزی منطقه‌ای» است. این شکل از برنامه‌ریزی برای به‌کارگیری برنامه‌ریزی منطقه‌ای در سطح کشور بهترین مکمل برای برنامه‌ریزی کلان است.

  بیشتر بدانید ...

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. حال و آینده شناخت فراوان جامعه را می طلبد 
اطلاعات نمونه در این قسمت نوشته شود
 

داستان ما

ایجاد یک پایگاه داده مکانی به منظور دسترسی آسان متخصصین و محققین به اطلاعات مکانی با هدف بهره مند شدن از اجماع نظر و هم افزایی بین افراد و سازمان ها با نگاه به برنامه ریزی و مدیریت یکپارچه سرزمین به امید توسعه پایدار